На Львівщині засудили чоловіка, який продавав нарковмісні таблетки

Продавав ліки із вмістом наркотиків

Мешканця Золочівського району, який продавав ліки з вмістом наркотиків, які отримував безкоштовно для власного лікування, суд відправив до в'язниці

Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

39-річного жителя Бродів визнано винним у незаконному збуті наркотичних засобів та за надання приміщення для виготовлення та вживання наркотичних засобів (ч. 1, 2 ст. 307, ч. 1, 2 ст. 317 КК України). Суд призначив йому покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також: росіяни посилили фільтраційні заходи в Токмаку Запорізької області

Прокурори довели, що засуджений впродовж червня-липня цього року у Бродах, за місцем свого проживання продавав таблетки «Бупрен», які містять наркотичний засіб бупренорфін. Оскільки чоловік був наркозалежним, він перебував на обліку у лікаря-нарколога. Відтак, мав можливість безкоштовно отримувати наркотичний препарат за програмою «Замісна підтримувальна терапія».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря