На Львівщині засудили псевдопродавців меду за вбивство 80-річної жінки

Чоловік отримав 14 років в'язниці

У Дрогобичі винесли вирок двом злочинцям, які під приводом продажу меду проникли до літньої жінки додому, там її обікрали та вбили. Про це пише zaxid.net.

Вбивство сталося взимку минулого року.

Засудженому чоловікові Олександрe Шанко 28 років, жінці Іваннs Гавдьо — 29. 

Мешканка Борислава вже була засуджена за крадіжку, а їїспільник - з Харківщини, який тимчасово проживає на Львівщині.

Іванна Гавдьо подала ідею нібито продавати мед, а насправді обкрадати будинки. 23 січня минулого року вони з Олександром Шанко змовилися і вирішили обікрасти 80-річну самотню пенсіонерку. З банками меду вони пішли до неї додому.

Літня мешканка Стебника впустили до хати псевдопродавців. Поки Олександр розповідав жінці про мед, Іванна нишпорила по хаті, вона знайшла 780 грн і втекла, залишивши свого спільника самого. 

«Взяв у руки рушник і засунув його в рот потерпілій. Після чого обмотав довкола шиї светр жовтого кольору, зав'язав його і таким чином перекрив потерпілій доступ повітря до дихальних шляхів, чим спричинив смерть», – йдеться у матеріалах справи про вбивство, яке своїв Олександр.

Олександр Шанко вирішив ще раз сам понишпорити у будинку в пошуках цінних речей. Він знайшов сховане золото – сережки, ланцюжок, медальйони та гроші, телефон пенсіонерки він також забрав. Вартість вкрадених Олександром Шанко речей – 24 тис. грн.

Гроші потратив відразу, навіть купив собі інсулін.

Злочинців затримали за кілька днів після вбивства.

Читайте також: на Львівщині жорстоко вбили пенсіонерку

За вбивство Олександр Шанко проведе у в'язниці 14 років, а Іванну Гавдьо судили лише за розбій, вона отримала 8 років ув'язнення.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт