На Львівщині затримали чоловіка, який п'ять років ґвалтував племінницю

Дівчинка звернулася до поліції тільки після того, як дядько пригрозив зґвалтувати її молодшу сестру

В одному з сіл Золочівського району у Львівській області правоохоронці затримали чоловіка, який впродовж п'яти років ґвалтував племінницю. 15-річна дівчинка звернулася до поліції тільки зараз, після того, як дядько пригрозив зґвалтувати її молодшу сестру.

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура у п'ятницю, 9 грудня.

За даними прокуратури, чоловік ґвалтував дитину впродовж п'яти років і весь цей час дівчина мовчала.

«В період зі 2014 по 2019 роки підозрюваний, проживаючи разом зі своєю племінницею, неодноразово ґвалтував дитину. Через свій вік дівчинка не могла чинити опір та боялась розказати близьким про дії дядька», – йдеться у повідомленні.

У 2019-му році матір дівчинки позбавили батьківських прав і вона потрапила у дитбудинок, позбувшись дядька-ґвалтівника. Проте у листопаді цього року вона приїхала додому провідати маму і молодшу сестру. У той час вдома був і її ґвалтівник, який пригрозив дівчинці, що буде ґвалтувати її молодшу сестру. Злякавшись за сестру, дівчинка вперше наважилася розповісти про все поліції – 26 листопада вона зателефонувала правоохоронцям і розповіла про злочин свого дядька. Уже за тиждень після цього чоловіка затримали.

У вівторок, 6 грудня, 38-річному мешканцеві Золочівщини офіційно оголосили про підозру у вчиненні зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років (ч. 4 ст. 152 КК України). Зараз злочинець перебуває у СІЗО без права застави. За скоєне 38-річному чоловіку загрожує 15 років ув'язнення.

Раніше повідомлялося, львівський педофіл, який ґвалтував неповнолітніх дівчат у таборах, отримав вирок суду.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів