На Львівщині затримали чоловіка, який повідомив, що станеться вибух у приміщенні міської ради
Анонім «замінував» міськраду у Новому Роздолі
14 лютого, близько 17.00, до поліції надійшло повідомлення від аноніма про те, що міську раду в місті Новий Розділ заміновано.
Як повідомляє Нацполіція Львівщини, правоохоронці обстежили приміщення міської ради та прилеглі території, була проведена евакуація працівників. Під час обстеження вибухонебезпечних та підозрілих предметів виявлено не було.
Проведеними заходами поліцейські вже невдовзі встановили особу зловмисника, який надав неправдиве повідомлення про замінування, 42-річного мешканця Нового Роздолу. Його затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) ККУ. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від двох до шести років.
Як повідомлялося, на Львівщині аноніми вже почали «мінувати» медичні заклади.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
Коментарі