На Львівщині затримали митника, який організував безперешкодний виїзд за кордон для себе та своїх знайомих (ФОТО)
Йдеться про інспектора відділу митного оформлення митного поста «Рава-Руська»
На Львівщині СБУ викрила митника, який організував безперешкодний виїзд за кордон для себе та своїх знайомих.
Як зазначається у повідомленні спецслужби, СБУ ліквідувала канал незаконного виїзду за кордон військовозобов’язаних на Львівщині. До його організації причетний державний інспектор одного із митних постів Львівської митниці.
За даними слідства, зловмисник налагодив дві схеми, які дозволяли йому та його знайомим безперешкодно виїжджати за кордон.
До першої схеми він залучав свою родичку, яка є директоркою благодійної організації. Встановлено, що жінка оформляла військовозобов’язаних як перевізників гуманітарної допомоги.
Для реалізації іншого злочинного механізму митник використовував підроблені звернення одного із РТЦК та СП, на підставі якого вносились відповідні відомості в електронну систему «Шлях», що дає право на виїзд з України.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон); ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів); ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів, вчинене за попередньою змовою групою осіб).
Зловмиснику обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, а також відсторонено від посади.
Читайте також: у ЗМІ назвали кількість чоловіків призовного віку, які виїхали з України від початку повномасштабної війни.
Триває розслідування для притягнення до відповідальності інших учасників злочинної схеми.
Як повідомляє ДБР, йдеться про державного інспектора відділу митного оформлення митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі