На Львівщині затримано працівника ТЦК (ФОТО)
На хабарі у 2000 доларів
На Львівщині на хабарі у 2000 доларів США затримано службовця районного військкомату. Про це повідомляє Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції.
За грошову винагороду інструктор одного з районних центрів комплектування та соціальної підтримки допомагав чоловікам призовного віку уникнути мобілізації.
За 2000 доларів США він сприяв у вирішенні питання щодо поновлення раніше втраченого військового квитка, без фізичної присутності військовозобов`язаного під час проходження ВЛК. Також гарантував, що у процесі поновлення документів, останній не буде мобілізований до ЗСУ.
Фігуранта затримали під час одержання 2000 доларів США неправомірної вигоди в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
аразі затриманому службовцю повідомлено підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.
Читайте також: «Втікають так, … наче побачили свою смерть в моїх очах»: військовий розповів про роботу у львівському ТЦК після поранення (ВІДЕО, ФОТО)
Судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 діб за правом внесення застави у розмірі 130 тисяч гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Затримано інспектора відділу митного оформлення митного поста «Краковець» Львівської митниці
Митник «пропустив» вивезення з України 180 тисяч доларів США з порушенням митних правил
На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Мирослав Хрущ вимагав хабарі за пропуск через кордон незадекларованої готівки
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі