На Львівщині завтра прощатимуться із двома захисниками України
У Самборі та Старому Самборі
На Львівщині завтра, 8 березня, попрощаються із земляками, які загинули захищаючи рідну землю від окупанта.
«Ігор Подолець повертається додому. Тіло загиблого захисника України привезуть у Самбір пізно ввечері. Прощання з Героєм відбудеться завтра, 8 березня, у залі органної та камерної музики о 15 годині», повідомляє Самбірська міська рада.
Як повідомлялося, Самбір втратив свого земляка. Захищаючи Батьківщину від російського агресора загинув колишній боєць Правого Сектора, військовослужбовець Сил спеціальної операції Збройних сил України Ігор Подолець.
«Олег Турянський. Повертається до міста, в якому народився. До Старого Самбора. Плачемо. Бо — у домовині! Його вбив путін. Сьогодні вирушають з Києва. За інформацією Старосамбірської міської ради, попередньо відомо, що похорон Героя буде завтра», — повідомляє газета «Ваш голос Прикарпаття».
Як повідомлялося, Олег Турянський загинув у неділю, 27 лютого, при виконанні своїх бойових обов’язків, внаслідок обстрілу російською армією міста Києва.
Олег народився у Старому Самборі. Його батьки старосамбіряни. Коли хлопчику було три рочки переїхали на Чернігівщину. Туди скерували тата, теж військового. Олег - єдиний син у батьків. Два роки навчався у Чернігівському військовому ліцеї. Відтак вступив у військовий інститут Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.
Цьому юнаку через місяць виповнилося б 18. Лише 18. Його вбив путін.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
- На Прикарпатті парафіян не пустили на Різдво до церкви
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі