На Львівщині згоріло вщент два авто (ФОТО)

Вигоріли вщент

Впродовж минулої доби, на Львівщині вогонь знищив два автомобілі. Про це повідомили у прес-службі ДСНС у Львівській області.

Так, перший випадок стався 13 липня, о 09:21 год., в селі Рудне, на вулиці Шевченка, 1, Львівського району, в автомобілі «ВАЗ-2106».

«До місця події було направлено рятувальників 2-ої державної пожежно-рятувальної частини міста Львова. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу автомобіль був повністю охоплений вогнем. О 09:34 год. пожежу локалізовано та о 09:38 год. ліквідовано», — повідомили в ДСНС.

Вогнем знищено автомобіль.

До ліквідації пожежі залучалось 9 фахівців особового складу та 2 одиниці спецтехніки. Внаслідок займання, ніхто не постраждав.

Інший випадок трапився цього ж дня, о 18:59 год., у селі Гніздичів, на вулиці Грушевського, Стрийського району, в автомобілі «ВАЗ 21099».

«До місця події було направлено рятувальників 16-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Жидачів, а також місцеву пожежну команду с. Гніздичів. О 19:26 год. пожежу локалізовано та о 19:41 год. ліквідовано. Вогнем знищено автомобіль», — додали в ДСНС.

До ліквідації пожежі залучалось 8 фахівців особового складу та 2 одиниці спецтехніки.

Внаслідок займання, ніхто не постраждав.

Рятувальники опублікували фото автомобілів.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена