На Львівщині жінка викрала лампадки з могил полеглих Героїв, щоб освітлювати свою квартиру

Вандалізм в Сквері борців за незалежність України у Кам’янка-Бузькій

фото ілюстративне з відкритих джерел

У Кам'янка-Бузькій в Сквері борців за незалежність України зловмисниками було вчинено акт вандалізму.

Як повідомили у Кам’янка-Бузькій міській раді, з-під стел Героїв вкрали електричні вкладки з лампадок.

«Важко змиритись із нікчемністю та блюзнірством цього вчинку. Дякуємо працівникам Відділу поліції №1, які оперативно, по камерах відеоспостереження, відшукали крадіїв. Кам’янка-Бузьким районним судом, за вказаним правопорушенням, визначено покарання у вигляді усного зауваження. Зловмисники повернули вкрадене та попросили вибачення в родичів полеглих Героїв. Ця подія не лише обурлива, але й не припустима в наш час. Вандалізм у Сквері борців за незалежність України є не тільки порушенням закону, але й проявом зневаги до воїнів, які боронили нашу країну від окупантів. Ніякі життєві обставини, не можуть бути виправданням до вчинення таких дій!», зазначається у повідомленні Кам’янка-Бузької міської ради.

фото: ФБ/ Кам'янка-Бузька міська рада

Читайте також: чоловік, який представився Ісусом, здійснив наругу над могилами на Хмельниччині.

Як зазначається у матеріалах суду, «27.02.2024 року, о 00:40 по вулиці Незалежності в місті Кам’янка-Бузька в сквері «Борцям за незалежність» жінка скоїла крадіжку лампадок з підсвіткою вартістю 80.00 грн...

В судове засідання жінка з`явилася та визнала факт даного порушення. Зокрема вказала про те, що ніде не працює, у квартирі де вона проживає відсутнє електропостачання. У неї немає коштів на проживання, а тому скоїла крадіжку лампадок. Після вчиненого вона повернула викрадене та попросила вибачення у потерпілих».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також