На Львівщині зійшло з колії два товарних вагони
У ЛОВА пояснили чому затримувалися потяги
На Львівщині напередодні два вагони потяга зійшло з колії. Про це сьогодні повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
«Напередодні, близько 17 години, на Золочівщині зійшли з парної колії два вагони вантажного потяга. Вони були порожніми. Обійшлося без постраждалих. Через три години рух поїздів відновили по непарній колії, а о 23:00 год. — у повному обсязі», — повідомив очільник ОВА.
Додамо, що вчора в «Укрзалізниці» повідомляли, що через технічні причини затримується декілька потягів.
Нагадаємо, що подібний випадок відбувся 22 червня.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі