На Львівщині змія відправила жінку до реанімації
Обережно, змії!
![](/uploads/media/92/94/9294c5b03bdb640f28030d8970c0798a_orig.jpg)
У Самбірському районі змія відправила 59-річну жінку в реанімацію. Про це, 9 червня, повідомили у прес-службі ДСНС у Львівській області.
«8 червня, о 21:54 год, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Турківської центральної міської лікарні поступила жінка, 1963 року народження, з діагнозом — укус змії нижньої третини правої гомілки. Потерпіла — мешканка м. Дрогобича, Дрогобицького району», — йдеться у повідомленні.
У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області звертаються до мешканців області з проханням бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.
«Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс.
Пам’ятайте, якщо Ви випадково побачили змію поряд із собою — не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10–15 метрів.
Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить», — радять рятувальники.
Нещодавно на Львівщині чоловік став жертвою плазуна.
![](/uploads/media/1b/c6/1bc681432f7a2c412aeyzayzc2742a6d_orig.jpg)
У Запорізькій області почалися сутички між російськими колаборантами
![](/uploads/media/dc/81/dc8138bdccd799e8e1d5058fc31b7e0b_w320.jpg)
Загроза ракетного удару, тривоги: про головне на Львівщині за минулу добу
Головне, що потрібно знати мешканцям області
![](/uploads/media/01/16/0116b57b77f983f3a270420d5010e663_w640.jpg)