На Львівщині звільнили митників, які пропустили автомобіль з контрабандою (ФОТО)

Правоохоронці викрили схему із ввезення без декларування нової техніки Apple

Фото: Львівська митниця/ФБ

Днями на митному посту “Угринів” відбулося оформлення як порожнього транспортного засобу, який після завершення усіх процедур рушив далі митною територією України. Та не проїхавши і 40 метрів, зазначену автівку зупинила мобільна група у складі співробітників СБУ у взаємодії з підрозділом внутрішньої безпеки Держмитслужби. За наявною оперативною інформацією, ця автівка насправді була завантажена новою технікою.

Як повідомили у пресслужбі Львівської митниці, у звʼязку із цим працівниками митниці здійснено переогляд транспортного засобу, у результаті якого виявлено телефони, ноутбуки, планшети, годинники, навушники Apple та інших торгових марок у кількості 5741 одиниця.

Фото: Львівська митниця/ФБ

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 482 Митного кодексу України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза митним контролем).

Читайте також: незаконно ввезену до України техніку Apple передали військовим.

Наразі двох посадових осіб митного поста “Угринів” звільнено з лав Держмитслужби, щодо третьої - порушено дисциплінарне провадження з відстороненням від виконання посадових обовʼязків на час його здійснення.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий