На Львівщину 18 квітня повертається назавжди додому полеглий в бою нацгвардієць Андрій Войтко

Похорон Героя 19 квітня

Захисник Андрій Войтко повертається додому назавжди. Зустріч у четвер, 18 квітня, о 17:00 (орієнтовно) у с.Пʼятничанах, повідомили у Стрийській міській раді.

Парастас 18 квітня о 20.00.

Похорон у пʼятницю 19 квітня о 12.00. Храм Свв.Ольги та Володимира, м.Стрий.

Войтко Андрій «Пікачу» (17.11.1989-13.04.2024) - боєць 4-ої Бригади оперативного призначення НГУ «Рубіж», 4-ого батальйону оперативного призначення «Сила Свободи», 10-ої роти «Зелені Відморозки».

Народився в с. Шнирів Бродівського району, навчався в Шнирівській гімназії ім. П.Федуна та ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій і ім.С.З.Ґжицького. Займався спортом- професійними боями, кандидат в майстри спорту. Працював в сфері рибного господарства. Проживав із сімʼєю у Стрию.

В перші дні повномасштабного вторгнення пішов добровольцем. Вступив до лав НГУ. Брав участь у штурмах на гарячих напрямках, наодинці заходив у тил ворога.

Загинув від численних осколкових поранень внаслідок обстрілу позиції в районі н. п. Спірне на Донеччині.

Читайте також: завтра Львівщина зустрічатиме своїх полеглих воїнів - дрогобичанина Віталія Главатських та стебничанина Назарія Буцика.

«Надвелика втрата для всіх побратимів, друзів та рідних. Без чоловіка залишилась дружина, без батька - дочка, без дорого сина - батько і брат», зазначається у повідомленні Стрийської міської ради.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також