На Львівщину надійшла сумна звістка про загибель бійця «Азову», багатодітного батька Олександра Сулімова
Захисник із Винник поліг в бою на Луганщині
Під час виконання бойових завдань в місті Кремінна на Луганщині загинув винниківчанин - Сулімов Олександр В'ячеславович, 16.12.1991 р.н., повідомили у Винниківській міській раді
Олександр Сулімов з початку війни будучи цивільним, активно допомагав ЗСУ коштами, організовував збори на машини і обладнання. Потім пішов добровольцем і 1 березня 2023 року вступив в «Азов».
«Був надзвичайно наполеглевим у своїх намірах, залишивши постійну роботу, де був відданим працівником на «Концер Хліб Пром» - починавши з оператора автоматичної лінії 6 розряду, потім майстром зміни і став начальником цеху заморожених напівфабрикатів, віддавши близько 10-ти років старанної праці.
Олександр був любячим чоловіком дружині Наталії, та багатодітним батьком двох доньок - 1 рочок і 9 років, та сину 2 рочки.
Читайте також: в ДТП загинув випускник ЛНУ ім. І. Франка, який повертався з фронту.
Дружина, будучи після тяжкої хвороби, залишилась сама з трьома маленькими дітьми. Просимо всіх небайдужих підтримати Сулімову Наталію - 5168757423497421», зазначається у повідомленні Винниківської міської ради.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі