На Львівщину надійшла звістка про загибель воїна-шахтаря, сапера ЗСУ Івана Тараса
Захисник з Червонограда вважався зниклим безвісти з червня 2023 року
![](/uploads/media/ee/e9/eee9eccca7c8fcf348b6881cc990a3b7_w640.jpg)
У боротьбі з російським агресором загинув машиніст гірничих виїмкових машин з шахти «Червоноградська» Іван Тарас. Солдат, сапер інженерно-саперного відділення військової частини А4447 Іван Тарас вважався зниклим безвісти з червня 2023 року. Воїн загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Роботине Запорізької області, повідомили у ДП «Львіввугілля»
Іван Михайлович Тарас народився 17 червня 1978 року в с. Гійче. З листопада 2010 року працював на шахті «Червоноградська» ДП «Львіввугілля», машиністом гірничих виїмкових машин на дільниці з видобутку вугілля №1. Мешкав у м. Червонограді Львівської області. Мобілізований до лав ЗСУ в січні 2023 року. У скорботі дружина Тетяна, доньки Христина і Аліна, рідні та близькі.
![](/uploads/media/8a/fd/8afd68f0899ca9c3129000731426f235_w640.jpg)
Читайте також: Львівщина 4 квітня зустрічатиме полеглого на війні розвідника, лейтенанта Арсена Мартинюка.
«Уся шахтарська спільнота Прибужжя глибоко сумує з приводу смерті воїна-шахтаря. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати!», зазначається у повідомленні.
![](/uploads/media/yz/19/yz193595a4c0fcdb23bd546a62f6baaa_w640.jpg)
Тиждень тривають пошуки зниклого безвісти жителя Луцька
Чоловік зник 27 березня
![](/uploads/media/1a/88/1a88cbf7326ff1b8365b4b277a99ca06_w420.jpg)
Як створити власні LEGO Minecraft пригоди: поради та ідеї
![](/uploads/media/87/9d/879d309d3bec4d663707c44c6ddf5653_w960.jpg)
На Львівщині горів житловий будинок
Без жертв