На Львівщину повернулися з російського полону семеро військовослужбовців (ФОТО, ВІДЕО)

Більшість захисників перебували в полоні з 2022 року

Учора мали надзвичайно радісні новини – з poсійського полону Україна повернула понад дві сотні оборонців. Cеред них – семеро військовослужбовців зі Львівської області, повідомив 1 лютого керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Владислав Івахов з Яворова, Святослав Багрій з Жидачева, Руслан Квас із Миколаєва, Олег Турчак із Холодновідки, Микола Ярема зі села Карів, Василь Велюра зі села Боянець, Вʼячеслав Бутрім з Донеччини, родина якого знайшла прихисток у Новояворівську. Нехай всі сім’ї дочекаються на повернення близьких», написав Максим Козицький.

Владислав Івахов з Яворова. Служив у 36 окремій бригаді морської піхоти. Захищав Маріуполь. Потрапив у полон у травні 2022 року.

Святослав Багрій з Жидачева. Начальник юридичного відділу, депутат Жидачівської міської ради. Учасник АТО. Коли почалася повномасштабна війна, пішов добровольцем у лави ЗСУ, служив у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Потрапив у полон у березні 2022 року під Попасною.

Руслан Квас із Миколаєва Львівської області. Також служив у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Потрапив у полон наприкінці березня 2022 року – поблизу Попасної.

Вʼячеслав Бутрім родом з Новогродівки Донецької області. Служив у 105 окремій бригаді територіальної оборони. З травня 2023 року перебував у полоні. Через напад pociї мама захисника змушена була шукати прихисток у Новояворівську. Син зараз їде до неї.

Микола Ярема зі села Карів. На початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у Великомостівську прикордонну частину. У травні 2022 року пропав безвісти. Пізніше рідних сповістили, що Микола у полоні.

Василь Велюра зі села Боянець. Чоловік був учасником бойових дій, а після 24 лютого 2022 року воював у лавах окремої механізованої бригади імені короля Данила. У полоні перебував з березня 2022 року.

Читайте також: в Україну з російського полону повернулися 207 військових.

Є добра новина і для Зимноводівської громади! Після тривалого перебування у полоні додому повертається Олег Турчак, поінформував на своїй сторінці у ФБ Максим Козицький.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також