На Львівщині чадним газом отруїлися 6 людей, серед них троє дітей
Протягом 9 листопада на території Львівської МТГ зафіксовано три окремі випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких до лікарень госпіталізовано шестеро осіб.
Протягом доби, 9 листопада, на Львівщині було зафіксовано три окремі інциденти отруєння чадним газом. Усі шестеро постраждалих були госпіталізовані у стані середнього ступеню важкості. Про це повідомляє Департамент цивільного захисту ЛОВА.
Перший випадок стався близько 11:20 у приватному житловому будинку в с. Рясне-Руське. Там, імовірно, чадним газом отруїлися четверо осіб, з яких троє — діти: хлопчик 2024 року народження та дівчатка 2017 та 2018 року народження. Постраждалих госпіталізовано у Львівську МДКЛ.
Того ж дня, близько 16:10 трапився другий інцидент у м. Львів по вул. Горбачевського. У квартирі отруїлась місцева мешканка 1954 року народження. Її госпіталізовано у Львівську ОКЛ.
Третій випадок стався пізно ввечері, близько 22:15 год., у м. Винники. У квартирі будинку по вул. Кирницького, 1, отруїлась місцева мешканка 1997 року народження. Постраждала також перебуває у Львівській ОКЛ.
Обставини усіх трьох подій наразі встановлюються фахівцями.
Рятувальні служби наполегливо закликають мешканців бути пильними при використанні газових приладів та пічного опалення, а також забезпечувати належну вентиляцію та регулярно перевіряти тягу для запобігання утворенню чадного газу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
- У центрі Львова викрили родинний «бізнес» з утримання місць розпусти
- У більшості українських прокурорів з інвалідністю після перевірки діагноз не підтвердився - дані прокуратури
- На Львівщині внаслідок наїзду автомобіля загинув пішохід
Найчитаніше
- На блокпосту Львівщини правоохоронці затримали офіцера Національної гвардії
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У Львові СБУ затримала гендиректора та завідувачку відділення стоматологічної поліклініки комунального некомерційного підприємства ЛМР
- У Львівській області прийомний батько систематично ґвалтував падчерку
- Увага! У Львові безвісти зникла дівчина
Коментарі