На Львівщині чоловік намагався підкупити поліцейського після виявлення патронів у його авто
Зі слів чоловіка, він знайшов патрони у лісовому масиві
На Золочівщині правоохоронці повідомили про підозру чоловіку, який зберігав в автомобілі патрони до вогнепальної зброї та намагався дати хабар поліцейському. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.
За даними слідства, правоохоронці зупинили чоловіка за порушення ПДР, однак під час перевірки багажника виявили 64 патрони калібру 7,62. “Зі слів фігуранта, він знайшов їх у лісовому масиві, однак не повідомив про це відповідні органи, а вирішив незаконно присвоїти та зберігати боєприпаси. Патрульні одразу ж на місце події викликали слідчо-оперативну групу”, — йдеться в повідомленні прокуратури.
Однак, підозрюваний вирішив дати 4 200 гривень хабаря поліцейському поклавши їх у кишеню. Зловмиснику інкримінують незаконне придбання, носіння та зберігання боєприпасів, а також надання неправомірної вигоди службовій особі.
varta1.com.ua: Новини
У Львові затримали 25-річного наркодилера
Наркодилер продавав товар "з рук в руки". Зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Героя зі Славська Дмитра Тухляна посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня
Життя воїна обірвалося 17 лютого в населеному пункті Рівнопіль Донецької області
У Львові від завтра автобуси № 33 курсуватимуть до ТРЦ «Вікторія Гарденс»
Автобуси №33 відновили роботу 9 червня цього року – після тривалої перерви
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі