На Львівщині чоловік вкрав у знайомої жінки 300 злотих, схованих у мікрохвильовці
На судовому засіданні зловмисник свою вину повністю визна та попросив вибачення у жінки, повернув частину коштів і щиро кається
Бродівський районний суд Львівської області визнав винним солдата Івана Г. у крадіжці грошей із будинку знайомої, до якого він мав безперешкодний доступ. Чоловік викрав 300 польських злотих, які жінка ховала у мікрохвильовій печі. Про це пише Львів Медіа.
Іван Г. користувався довірою потерпілої та мав з її згоди вільний доступ до її помешкання. Наприкінці травня 2025 року чоловік скористався цим, прийшов до будинку і викрав із мікрохвильової печі 300 злотих.
На судовому засіданні зловмисник свою вину повністю визна та попросив вибачення у жінки, повернув частину коштів і щиро кається.
"Коштами розпорядився на власний розсуд, потративши їх на таксі та у магазині", — йдеться у вироку.
Суддя визнала Івана Г. винним у кримінальному правопорушенні. Йому було призначено пʼять років позбавлення волі, проте суд ухвалив рішення звільнити його від відбування покарання з встановленням дворічного іспитового терміну.
varta1.com.ua: Новини
Неповнолітня українка використовувала телеграм для шпигування в Польщі
Двоє українців і троє білорусів фотографували критичну інфраструктуру за криптовалюту
Депутатка та її діти отримали 15 років вʼязниці за роботу на ФСБ
З лютого по травень 2024 року родина систематично виконувала завдання російського куратора, отримуючи за це грошову винагороду
В оборонних закупівлях на продажах запчастин до бронетехніки розікрали більше 15 млн
За даними слідства, упродовж 2024 року директор товариства, разом із комерційним директором, використовували механізм маніпулювання ринковими цінами
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі
300 злотих то не гроші, а ось 300 кг ЗОЛОТа було б цікавіше...