На Львівщині чоловік викрав автомобіль

Правоохоронці розшукали викрадений автомобіль в одному з сіл Стрийського району

У четвер, 30 січня у місті Стрий невідомий зловмисник заволодів автомобілем Citroen, який власник залишив біля магазину, та поїхав у невідомому керунку.

До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції, екіпажі груп реагування патрульної поліції, слідчі та співробітники інших служб Стрийського районного управління поліції, а також співробітники Управління кримінального аналізу поліції Львівщини.

Вивчивши записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина», правоохоронці розшукали викрадений автомобіль в одному з сіл району. Особу зловмисника, причетного до автовикрадення, встановлено – ним виявився 34-річний мешканець Стрийського району, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Зловмисник затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Розшуканий транспортний засіб правоохоронці вилучили на спецмайданчик.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Росія розпочала велику примусову мобілізацію
  5. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози