На Львівщині двоє молодиків з сокирою та ножем скоїли розбійний напад на людей (ФОТО)

Під час нападу зловмисники жорстоко побили чоловіка і жінку, а також завдали їм тілесних ушкоджень сокирою та ножем

На Львівщині поліцейські затримали зловмисників за підозрою у розбійному нападі на односельчан.

Як повідомили у поліції, подія сталася у грудні в одному з сіл Львівського району. Близько другої години ночі двоє чоловіків, зламавши вхідні двері, увірвались у будинок, в якому проживають 33-річна жінка та її 34-річний співмешканець, заволоділи мобільним телефоном, після чого втекли. Під час нападу зловмисники жорстоко побили господарів, а також завдали їм тілесних ушкоджень сокирою та ножем.

Проведеними заходами правоохоронці встановили місце перебування зловмисників та затримали їх в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Особи затриманих встановлені – ними виявились місцеві мешканці віком 22 та 25 років.

Читайте також: У Польщі військовий дрон впав поруч із житловими будинками

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.4 ст.187 (Розбій) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні злочину та обрання їм запобіжних заходів.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також