На Львівщині дитина скоїла самогубство, після спілкування з невідомою особою в месенджері

Дитина перед загибеллю активно спілкувалась з невідомою особою в месенджері

У Перемишлянському районі Львівської області поліція проводить розслідування самогубства 14-річної дівчинки. Про це пише Lviv.Media.

Дитина перед загибеллю активно спілкувалась з невідомою особою в месенджері, окрім неї, з тим же співрозмовником листувалися ще дві малолітні дівчинки.

Тіло дитини виявили 12 січня близько 9 години ранку на дереві в саду. За висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті стала недостача кисню внаслідок повішання.

У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що загибла та дві інші малолітні дівчинки (2010 та 2011 років народження) спілкувались через месенджер Telegram з людиною, особу якої ще не встановили і яка використовувала кілька різних нікнеймів. Співрозмовник не розкривав своїх контактних даних та місця перебування.

Перемишлянський районний суд задовольнив клопотання слідчих про тимчасовий доступ до мобільних телефонів двох інших дівчаток — iPhone 12 Pro та телефону невстановленої марки.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський