На Львівщині голова ОСББ разом із мешканцем багатоповерхівки врятували людину (ФОТО)
Там, де небайдужі люди – є шанс на життя
28 жовтня в одній із квартир багатоповерхівки м. Стрия, що на Львівщині спалахнула пожежа. Густий дим, що швидко заповнював під’їзд, не залишав шансів на порятунок для її жителя.
Побачивши, що у сусідній квартирі виникла пожежа, Віктор Долинський, рятувальник, який не перебував на зміні та Степан Горін, голова ОСББ, не роздумуючи кинулися на допомогу. Вони знали, що за тими дверима, у димовій пастці, може бути їхній сусід, людина, яку вони щодня бачили і віталися в під’їзді.
Вибивши двері, вони потрапили до заповненої димом квартири, де знайшли непритомного чоловіка без ознак життя. Піднявши його, двоє чоловіків витягли сусіда на сходову клітку.
Віктор Долинський, застосовуючи свої професійні навички, зрозумів, що потерпілий не подає ознак життя. Без вагань він розпочав серцево-легеневу реанімацію, намагаючись повернути чоловікові дихання. Віктор не зупинявся і продовжував реанімацію чоловіка до приїзду медиків. Завдяки швидкій реакції та професіоналізму Віктора Долинського, сусід знову почав дихати.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі