На Львівщині горів житловий будинок: сусіди намагалися самостійно приборкати пожежу

Однак займання вдалося приборкати надзвичайникам. Загалом працювали 3 одиниці спецтехніки та 11 рятувальників

Сьогодні вночі, 26 січня, у Самбірському районі сталася пожежа у будинку. Сусіди не стояли осторонь до прибуття вогнеборців і намагалися загасити пожежу. Про це повідомила пресслужба ДСНС у Львівській області.

Так, о 00:08 рятувальники отримали повідомлення про пожежу в дерев’яному будинку з мансардою в с. Велика Сушиця, Самбірського району.

Вогонь охопив дах житлового будинку на площі 120 кв.м. До прибуття рятувальників сусіди намагалися самотужки загасити займання, однак пожежу вдалося приборкати надзвичайникам о 02:07.

До гасіння залучили підрозділи з Добромиля, Старого Самбора та місцеву пожежну команду с. Скелівка.

Раніше повідомяли: внаслідок пожежі у будинку на Львівщині травмувався чоловік

Загалом працювали 3 одиниці спецтехніки та 11 рятувальників.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим