На Львівщині надзвичайники врятували собаку
На допомогу прийшли рятувальники та обережно, витягнули собаку на поверхню.
Сьогодні, 27 червня, о 09:05 рятувальники отримали повідомлення про те, що в Дрогобичі собака впала в каналізаційний колодязь і опинилася в пастці. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.
На допомогу прийшли рятувальники та обережно, витягнули собаку на поверхню. Внаслідок події чотирилапий не постраждав.
"Сльози власниці - найкращий доказ того, що тварини для нас не просто домашні улюбленці, а справжні члени родини.
Завдяки швидкій реакції та професіоналізму рятувальників ця історія отримала найщасливіше завершення - пухнастий друг знову вдома, в безпеці, а сльози тривоги змінилися сльозами радості." - пишуть рятувальники.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львівській області під час пожежі загинув чоловік
Медики намагалися реанімувати власника квартири, проте, на жаль, врятувати його не вдалося
Львівщина попрощається з воїном Андрієм Катковим
До лав Збройних сил України його призвали за загальною мобілізацією у березні 2025 року
На Львівщині під час пожежі сухої трави постраждала 90-річна жінка
Постраждала жінка отримала опік та від госпіталізації відмовилася
Коментарі