На Львівщині надзвичайники врятували собаку

Львів

На допомогу прийшли рятувальники та обережно, витягнули собаку на поверхню.

Сьогодні, 27 червня, о 09:05 рятувальники отримали повідомлення про те, що в Дрогобичі собака впала в каналізаційний колодязь і опинилася в пастці. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

На допомогу прийшли рятувальники та обережно, витягнули собаку на поверхню. Внаслідок події чотирилапий не постраждав.

"Сльози власниці - найкращий доказ того, що тварини для нас не просто домашні улюбленці, а справжні члени родини.

Завдяки швидкій реакції та професіоналізму рятувальників ця історія отримала найщасливіше завершення - пухнастий друг знову вдома, в безпеці, а сльози тривоги змінилися сльозами радості." - пишуть рятувальники.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  2. У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
  3. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  4. Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
  5. Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників

Найчитаніше

  1. Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
  2. У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
  3. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  4. У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
  5. На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина