На Львівщині пенсіонер пробив плече огорожею

За допомогою спеціальних інструментів рятувальники зрізали частину конструкції та вивільнили постраждалого.

У місті Ходорів рятувальники прийшли на допомогу чоловікові, який впав на металеву огорожу та не міг самостійно звільнитися. Про це повідомили у ДСНС Львівської області.

Як зазначили рятувальники, на місці події з’ясувалося, що 71-річний чоловік їхав велосипедом, але не впорався з керуванням та впав. У результаті падіння він проштрикнув плече металевою частиною огорожі.

За допомогою спеціальних інструментів рятувальники зрізали частину конструкції та вивільнили постраждалого. Чоловіка передали працівникам екстреної медичної допомоги.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  4. Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  4. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  5. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері