На Львівщині п'яний молодик розбив вікно у гімназії
Він напередодні вночі розпивав спиртні напої на території гімназії, а потім розбив скло в навчальному закладі
Повідомлення до поліції про пошкоджене майно в одній із гімназій Дрогобича надійшло від її директора 7 травня близько 09.45. Про це повідомляє поліція Львівської області.
На місці події працювала слідчо-оперативна група, інспектор сектору «Служби освітньої безпеки» лейтенант поліції Леся Марків та інші співробітники Дрогобицького районного відділу поліції
Поліцейська встановила особу правопорушник - 22-річного мешканця Дрогобича, який напередодні вночі розпивав спиртні напої на території гімназії, а потім розбив скло в навчальному закладі.
На нього складено адміністративний протокол за ст.173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання – накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.
Також на правопорушника складено постанову за ст.178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
Коментарі