На Львівщині під час катання на велосипеді важко травмувалася дитина (ФОТО)
Хлопець під час катання на велосипеді впав та ручка гальм на кермі пробила ногу
15 липня о 19:01 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в місті Дрогобич, на вулиці Володимира Великого, дитина впала з велосипеда та серйозно травмувалася.
«Як з'ясувалось на місці події хлопець під час катання на велосипеді впав та ручка гальм на кермі пробила ногу, застрягнувши в м’яких тканинах. За допомогою спеціального інструменту надзвичайники відрізали частину керма велосипеда та транспортували потерпілого до карети швидкої медичної допомоги для подальшої госпіталізації», повідомили у ДСНС.
Читайте також: У Львівському районі 15-річний водій електромотоцикла збив однолітка
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі