На Львівщині під час пожежі у житловому будинку постраждала людина

Пожежа сталася в с. Басівка Львівського району

14 жовтня о 17:14 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Басівка Львівського району в двоповерховому цегляному житловому будинку.

До місця події були направлені рятувальники з міста Пустомити. На момент їх прибуття власники вже намагалися самостійно ліквідувати займання.

Проте, пожежу було ліквідовано рятувальниками о 17:44. Вогонь знищив дах на площі 3 кв.м, пошкодив дах на площі 10 кв.м та комин на площі 5 кв.м.

«На жаль, унаслідок пожежі власниця будинку надихалася продуктами горіння. Жінку в стані середньої важкості було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні. Рятувальники врятували житловий будинок від знищення вогнем», повідомляє ДСНС у Львівській області.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю