На Львівщині під час рейду викрито 28 осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків

Львів

Загалом за час проведення операції працівники поліції вилучили з обігу майже 620 г заборонених речовин

Правоохоронці провели комплекс заходів, спрямованих на виявлення та затримання осіб, причетних до розповсюдження наркотиків та психотропів на території Львова та області. Про це інформує Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Під час проведення спецоперації, яка тривала 2 тижні, викрито 28 осіб, причетних до незаконного обігу заборонених речовин. Двох з них затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Чоловіки купували оптові партії наркотиків та психотропів, а отримавши пакунки, фасували на дрібніші та розповсюджували «закладками» у різних районах Львова.

Обом розповсюджувачам повідомлено про підозри у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів, психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 та ч. 3 ст. 307 КК України відповідно).

Щодо інших 26 осіб, які були «клієнтами», розпочато кримінальні провадження за ч. 1, 2 ст. 309 КК України - незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин.

Загалом за час проведення операції працівники поліції вилучили з обігу майже 620 г заборонених речовин: 331 г PVP, 130 г канабісу, 80 г мефедрону, 70 г амфетаміну, 5 г екстазі та 2 г метадону.

Орієнтовна вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад 400 000 грн.

Заходи з викриття проводилися працівниками УБН ГУНП у Львівській області спільно з працівниками районних управлінь, районних відділів, відділів та відділень поліції ГУНП у Львівській області.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
  2. Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
  3. Навроцький забрав у Зеленського орден Білого Орла
  4. Зеленський сподівається, що раунди переговорів щодо миру відновляться
  5. На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії

Найчитаніше

  1. На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
  2. У Львові люди перекривали рух потягу (ВІДЕО)
  3. На Львівщині запустили сучасні рейкові автобуси PESA
  4. У Запоріжжі у лікарні помер воїн зі Львівщини Андрій Кравець
  5. Стало відомо про загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині