На Львівщині поліцейські викрили торговця зброєю

Львів

Жителю Дніпра, який налагодив кустарне виробництво та збут боєприпасів, загрожує до семи років тюрми.

На Львівщині правоохоронці затримали 44-річного жителя Дніпра, якого підозрюють у незаконному зберіганні та продажі боєприпасів. Чоловіка викрили під час спроби реалізації великої партії набоїв. Про це повідомили у пресслужбі поліції.

Як попередньо встановили оперативники кримінальної поліції, зловмисник незаконно зберігав та встиг збути 1600 набоїв калібру 9 мм. Під час санкціонованого обшуку в помешканні чоловіка виявили цілий підпільний цех: сотні готових патронів різного калібру, гільзи, капсули, гумові кулі, ємності з порохом, предмет, схожий на пістолет, а також спеціальне обладнання для кустарного виготовлення та перероблення боєприпасів.

«Фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України», – йдеться в повідомленні відомства.

Усі вилучені предмети та зброю правоохоронці скерували на експертне дослідження, аби встановити їхнє точне походження. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування під процесуальним керівництвом Стрийської окружної прокуратури наразі триває.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
  2. Зеленський називає вибори під час війни ризиком
  3. Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
  4. У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
  5. Україна з партнерами розробила новий план припинення війни

Найчитаніше

  1. У Львові чоловік випав з 15-го поверху багатоповерхового будинку
  2. Увага! На Львівщині безвісти зник чоловік
  3. У Львові затримано коригувальника російських ударів
  4. У Львові стався вибух в аптеці
  5. На Закарпатті у ДТП загинула 11-річна дитина, яка була спостерігачем швидкісних заїздів