На Львівщині поліцейські затримали дівчину, яка намагалася вибити двері магазину

Кримінал

У Шептицькому намагаючись розбити склопакет, дівчина отримала різану рану руки

У Шептицькому затримали дівчину, яка пошкодила двері магазину.

Як повідомляє поліція охорони, 18 травня о 22:50 на головний пункт централізованого спостереження центру технічної охорони Управління поліції охорони у Львівській області надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного об’єкта у місті Шептицький.

На місце події прибув наряд реагування поліції охорони. Під час обстеження прилеглої території правоохоронці виявили пошкоджені двері магазину та місцеву жительку 2007 року народження з ознаками сп'яніння. Як з'ясувалося, намагаючись розбити склопакет, дівчина отримала різану рану руки.

Читайте також: У Львові з червня запрацює новий автобусний маршрут «Брюховичі – Шпитальна»

Поліцейські оперативно надали їй домедичну допомогу, зупинили кровотечу та викликали бригаду екстреної медичної допомоги. Пояснити причину своїх дій та перебування біля закладу у пізній час громадянка не змогла. Для встановлення всіх обставин події на місце викликали слідчо-оперативну групу місцевого відділу поліції.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
  2. Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
  3. З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
  4. Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
  5. На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова

Найчитаніше

  1. Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
  2. На Львівщині сталася смертельна ДТП (ФОТО)
  3. Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
  4. У Львові патрульні відмовили жінку від самогубства (ВІДЕО)
  5. Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині