На Львівщині поліцейський врятував трьох людей
Разом зі старостою Заверешицького старостинського округу

Сьогодні, 14 жовтня, близько 11:00 старший інспектор сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції № 2 Роман Мазур під час несення служби у місті Городок побачив займання у триповерховій споруді. Про це інформує поліція Львівської області.
Спільно зі старостою Заверешицького старостинського округу Ігорем Виздриком, який саме перебував поряд, він негайно кинувся на допомогу людям.
У задимленому будинку перебувало троє літніх людей – дві жінки та чоловік. Правоохоронець та староста вивели їх і надали першу допомогу. З підозрою на отруєння чадним газом 72-річну врятовану передали медикам, інших двох потерпілих лікарі оглянули на місці.
За даними ДСНС Львівщини, на момент прибуття вогнеборців до місця події вогонь охопив дах будівлі та частково одну із квартир. Людей у будинку не було, що дало можливість рятувальникам зосередитися на ліквідації займання. Пожежу о 12:10 ліквідовано. Вогнем знищено дах по всій площі, речі домашнього вжитку на площі 25 кв.м, пошкоджено стіни на площі 50 кв.м.

Попередньо причиною загорання стало замикання електропроводки.
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- У Криму росіяни затримали сім’ю зі Львова: причина
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
- У Львові судитимуть організовану групу, яка хотіла збути понад 100 тисяч підроблених доларів (ФОТО)
- У Криму росіяни затримали сім’ю зі Львова: причина
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Микола Костишин
- У неділю Львівщина зустріне на щиті Героя Юрія Ляховича
Коментарі