У Львівській області поліція розшукує депутата міськради, який втік під час затримання
Під час затримання йому вдалося втекти на автомобілі, при цьому він здійснив наїзд на працівника поліції
У четвер, 13 лютого, оперативники департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції проводили заходи щодо затримання директора комунального підприємства "Дрогобичтеплоенерго" Дрогобицької міськради, депутата міськради 43-річного Володимира Дзерина. Про це пише zaxid.net.
Директора комунального підприємства, депутата міськради викрили на організації системи відкатів. Під час затримання йому вдалося втекти на автомобілі, при цьому він здійснив наїзд на працівника поліції.
"Наразі проводяться заходи для встановлення його місця перебування та затримання", – повідомили в ДСР 14 лютого.
Відповідно до декларації 2023 рік, директор КП "Дрогобичтеплоенерго" Дрогобицької міськради Володимир Дзерин володіє автомобілем Hyundai Sonata 2015 року випуску, квартирою у Дрогобичі, а також у співвласності з батьком ще одною квартирою в райцентрі. Річний дохід Дзерина склав близько 234 тис. грн. Це заробітна плата у Дрогобицькій РДА та в КП "Дрогобичтеплоенерго".
Читайте також: На Львівщині у потязі Київ – Перемишль виявили чотири приховані металодетектори
Раніше він працював спеціалістом відділу правового забезпечення виконавчого комітету Дрогобицької міськради, старшим слідчим у Львівській обласній прокуратурі, прокурором Дрогобицької міжрайонної прокуратури. Також Володимир Дзерин є депутатом Дрогобицької міськради від партії "Пропозиція".
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
Коментарі
Що ви від нього хочите? Хлоп пройшов такий "тернистий" шлях, аж до "верхів", а ви захотіли його *посунути"?