На Львівщині попрощаються із захисником Валерієм Шкільним, який служив сапером у 68-й ОЄБр
29 січня поховають захисника на Алеї Героїв на Бендюзькому кладовищі
На Львівщині через важку хворобу перестало битися серце 56-річного захисника Шкільного Валерія Онуфрійовича, повідомляє Шептицька міська рада.
У 2023 році Валерій Шкільний добровільно став на захист України, служив сапером у 68-й окремій єгерській бригаді. На жаль, під час виконання бойових завдань на фронті у захисника виявили тяжку недугу. У 2024 році через стан здоров’я Валерій Шкільний був демобілізований. На жаль, 27 січня серце Захисника зупинилось.
«Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким та побратимам Валерія Онуфрійовича. Його самовідданість та подвиг назавжди залишаться в нашій пам’яті. 28 січня, о 19:00 у церкві святого Йосафата відбудеться Заупокійне Богослужіння. У четвер, 29 січня, о 14:00 розпочнеться чин похорону. Поховають Захисника на Алеї Героїв на Бендюзькому кладовищі», зазначається у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
У приватній клініці Львова покалічили пацієнтку зробивши невдалий аборт
Хірургічне втручання проводилось у клініці, яка не мала відповідної ліцензії та умов для надання медичних послуг у стаціонарі
На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Чехарівський
З 2014 року він самовіддано стояв на захисті Батьківщини, звільняючи українську землю від російських загарбників
У Львові зловмисники «торгували» водійськими посвідченнями
До незаконної діяльності виявились причетними двоє чоловіків та жінка, які пропонували бажаючим допомогти скласти практичний іспит з водіння
Найкоментованіше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- Зеленський підписав указ про зміни у військовій службі у ЗСУ
Найчитаніше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- Зеленський підписав указ про зміни у військовій службі у ЗСУ
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- У МВС пояснили ДНК-експертизу у справі Назара Далецького
Коментарі