На Львівщині правоохоронці знищили плантацію конопель та вилучили наркотиків на 3,5 мільйона гривень
Четверо львів’ян вирощували нарковмісні рослини в лісі Золочівського району, а п’ятий займався збутом готового канабісу поштою.
На Львівщині правоохоронці припинили діяльність організованої групи, яка займалася вирощуванням та збутом канабісу. Поліцейські знищили масштабну плантацію конопель, а вартість вилучених наркотиків та обладнання за цінами «чорного» ринку становить близько 3,5 мільйона гривень. Про це повідомляє поліція Львівської області.
Незаконним вирощуванням конопель у лісовому масиві Золочівського району займалися четверо мешканців Львова віком від 28 до 54 років. Зловмисники очистили ділянки від дерев, проклали таємні стежки та дбайливо доглядали рослини, висаджені у спеціально підготовлені ємності з ґрунтом і добривами.
Збутом готової «продукції» — канабісу, виготовленого з вирощених рослин, — займався їхній 40-річний товариш, який здійснював відправлення поштою.
Зловмисників викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам спільно зі слідчими поліції Львівщини за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили:
- Понад 55 кущів конопель.
- Близько кілограма готового наркотичного засобу – канабісу.
- Спеціалізоване обладнання, хімікати, добрива, засоби для фасування та електронні ваги.
Правоохоронці повідомили четвірку, яка займалася вирощуванням, про підозру за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування конопель). Їм загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Їхньому товаришу, який займався збутом, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконний збут наркотичних засобів). Його максимальне покарання — позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Суд обрав усім підозрюваним запобіжні заходи – тримання під вартою з правом внесення застави. Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- На Львівщині пошкоджено службовий автомобіль ТЦК та СП
- Зеленський відреагував на активність на ділянках кордону з Білоруссю
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- Сирський обмежив термін перебування військовослужбовців на «нулі»
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині пошкоджено службовий автомобіль ТЦК та СП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Назар Стадник
- Увага! У Рівненській області розшукують озброєного чоловіка
Коментарі