На Львівщині рятувальник у відпустці врятував під час пожежі двох сусідів (ВІДЕО)
Василь Жук, рятувальник із Магерова, врятував людей із охопленого вогнем будинку, попри те, що не був на службі
28 квітня в селі Магерів, що на Львівщині, сталася пожежа у житловому будинку. На місці події проявив надзвичайну мужність місцевий рятувальник Василь Жук, який, незважаючи на перебування у відпустці, миттєво відреагував на загрозу. Про цю історію розповіла пресслужба ДСНС у Львівській області.
Дим, що виходив із вікон будинку, Василь помітив випадково, проходячи повз. Усвідомлюючи серйозність ситуації та можливу присутність людей усередині, він без вагань кинувся на допомогу. Спершу він вивів на вулицю 55-річного чоловіка. Далі повернувся у задимлене приміщення й виніс 85-річного дідуся.
Його оперативність і рішучі дії врятували обом чоловікам життя. Після цього на місце прибули вогнеборці з Рави-Руської та Магерова, які повністю локалізували та ліквідували пожежу.
Василь Жук довів: герой — це той, хто не проходить повз. Його вчинок — приклад того, що справжня мужність не має вихідних.
varta1.com.ua: Новини
Партія «ВАРТА» заявила про інформаційні атаки та тиск через принципову позицію
На сесії Львівської міськради Наталія Шелестак виступила із заявою щодо замовних медіакампаній проти партії та її представників
У Львові затримали 22-річного наркоділка, який розповсюджував канабіс (ФОТО)
Йому загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна
Перед судом на Львівщині постане провідний інженер фірми, який допустив забруднення річки неочищеними стічними водами (ФОТО)
Забруднення створило небезпеку для довкілля, а відтак - загрозу життю і здоров’ю мешканців
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі