На Львівщині рятувальники розшукали трьох дівчат, які заблукали під час спуску з гори

Львів

Гірські рятувальники відшукали їх протягом години та супроводили до вокзалу у Сколе

У суботу, 6 червня, о 22:00 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у лісовому масиві поблизу села Корчин Стрийського району заблукали троє дівчат. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

Установлено, що туристки (одна 2006 року народження та двоє 2008 року народження) поверталися з прогулянки та під час спуску з гори Парашка поблизу водоспаду Гуркало втратили стежку. Дівчата залишалися на зв'язку та передали рятувальникам приблизні координати свого місця перебування.

О 23:07 гірська пошуково-рятувальна група знайшла туристок, вивела їх із лісу та супроводила на залізничний вокзал міста Сколе.

Медичної допомоги дівчата не потребували.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  2. У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
  3. У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
  4. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  5. Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського

Найчитаніше

  1. Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
  2. У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
  3. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  4. У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
  5. На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина