На Львівщині спалахнув пасажирський потяг

Обійшлося без потерпілих

Сьогодні, 4 жовтня, на Львівщині рятувальники ліквідували займання дизельного поїзда. На щастя, ніхто на постраждав - на момент пожежі в поїзді людей не було. Про це повідомила пресслужба ДСНС у Львівській області.

"Об 13:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу дизельного поїзда в м. Радехові, Шептицького району", - йдеться у повідомленні.

До місця події було направлено рятувальників м. Радехів, м. Шептицький, сел. Лопатин та місцевої пожежної команди с. Вузлове.

О 14:56 вогнеборці локалізували пожежу, а о 15:11 ліквідували.

Раніше повідомляли: у Стрию під час руху загорівся автомобіль (ФОТО)

До ліквідації займання від ДСНС залучалось 16 рятувальників та 3 одиниці спецтехніки та від місцевої пожежної команди 2 працівників та 1 одиниця спецтехніки.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
  2. У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
  3. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  4. Козицький заявив, що у Львові потрібно перейменувати вулицю на якій розташовані обласна адміністрація та обласна рада
  5. Поліція посилює безпеку на Великдень: можливі перевірки біля храмів

Найчитаніше

  1. На Львівщину «на щиті» повертаються двоє братів полеглих на війні - Радіонов Роман та Радіонов Олександр
  2. Стало відомо про загибель двох молодих Героїв з однієї громади Львівщини
  3. У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
  4. В Україні запроваджуються зміни для осіб зі статусом внутрішньо переміщених осіб
  5. У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)