На Львівщині суд оштрафував військового за розряджений телефон
Сержант нібито був відсутній на службі
Яворівський райсуд визнав винним військового, з яким був відсутній зв’язок шість годин через розряджений телефон. Про це пише Lviv.Media.
У справі йдеться, що 13 червня головний сержант нібито був відсутній на службі з 12:00 год по 18:00 год. Як стверджували свідки, з ним не було ніякого зв’язку: “Свідки у судовому засіданні свої письмові пояснення додані до протоколу підтримали у повному обсязі. Головний сержант … був відсутній на території військової частини та з останнім не було жодного зв`язку”.
Військовий у суді пояснив, що у нього розрядився телефон.
Він свою вину у суді не визнав і пояснив, що весь час був на території військової частини, але у нього розрядився мобільний телефон, тому з ним не було зв`язку.
Його визнали винним у недбалому ставленні до військової служби та призначили 17 тисяч гривень штрафу. Штраф потрібно сплатити протягом 15 днів, інакше суму можуть подвоїти. Постанову ще можна оскаржити в апеляційному суді.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Раді пропонують для ефективної мобілізації скасувати всі без винятку довідки про інвалідність
- путін заявив, що наближається завершення війни
- З України намагалися незаконно вивезти листівки з Гітлером
- Українцям хочуть дозволити оформлювати офіційну відстрочку від мобілізації за певну плату
- Зеленський "не рекомендує" іноземним лідерам бути в Москві на параді
Найчитаніше
- У страшній ДТП біля Львова загинула жінка з сином
- У Львові хлопець впав з третього поверху ТРЦ (ФОТО)
- Увага! У Львові безвісти зникла неповнолітня дівчина
- У Раді пропонують для ефективної мобілізації скасувати всі без винятку довідки про інвалідність
- На Львівщині знайшли вбитим малолітнього хлопчика
Коментарі