На Львівщині судитимуть «гастролера»-рецидивіста, який обікрав квартиру
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.
На Львівщині скерували до суду обвинувальний акт стосовно 38-річного чоловіка, який проник до квартири та намагався викрасти цінності. Про це повідомляє поліція Львівської області.
Як зазначили правоохоронці, інцидент стався у ніч на 19 червня на вулиці Кульпарківській у Львові. Зловмисник зламав замок на вхідних дверях, проник до помешкання та зібрав у сумки ювелірні прикраси, срібні вироби та інше майно.
Коли чоловік вийшов у коридор, його помітив сусід. Запідозривши неладне, свідок спробував затримати зловмисника, однак той кинувся тікати. Сусід одразу повідомив про подію на спецлінію 102.
Правоохоронці оперативно вивчили записи з камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина», що дозволило встановити місцеперебування підозрюваного. Його затримали у Львові на залізничному вокзалі.
Досудове розслідування, яке проводилось за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури, завершене. Обвинувальний акт скерували до суду за ч. 4 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.
Зазначається, що обвинувачений вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Правоохоронці також перевіряють його причетність до інших схожих злочинів на території України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі