На Львівщині судитимуть голову ОТГ та його спільника

Львів

Голову сільради відсторонено від виконання службових обов’язків

Служба безпеки та Нацполіція зібрали масив доказової бази щодо протиправної діяльності голови однієї із сільських рад Львівського району та його пособника, які організували корупційну схему незаконної передачі земель сільськогосподарського призначення. Про це інформує СБУ.

Обвинувальний акт стосовно фігурантів скеровано до суду.

Посадовець вимагав від підприємця неправомірну вигоду за надання в користування 135 гектарів земель сільськогосподарського призначення без належних документів та без ухвалення відповідного рішення сесії сільської ради.

До реалізації протиправної схеми він залучив свого знайомого, який виконував роль посередника під час перемовин та безпосередньо отримував кошти.

Загальна сума неправомірної вигоди становила 20 300 євро. За ці кошти керівник ОТГ також гарантував «клієнту» - не створювати перешкод у ведені фермерського господарства.

У грудні минулого року співробітники СБУ спільно з правоохоронцями затримали обох фігурантів поблизу адміністративної будівлі сільської ради одразу після одержання обумовленої суми хабаря.

Наразі голові сільради інкриміновано вимагання та одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 КК України), а його спільнику – пособництво у вчиненні цього злочину (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України).

Голову сільради відсторонено від виконання службових обов’язків.

Викриття здійснювали оперативники СБУ та слідчі ГУ НП у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Львів готує стратегію управління водою в якій особливу увагу приділено водопостачанню в умовах криз

Львів готує стратегію управління водою в якій особливу увагу приділено водопостачанню в умовах криз

Документ передбачає резервування критичної інфраструктури, розвиток альтернативних джерел водопостачання та посилення фізичного і кіберзахисту об’єктів водної інфраструктури

Найкоментованіше

  1. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  2. Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
  3. Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
  4. На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
  5. Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський

Найчитаніше

  1. Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
  2. Білоруська опозиція назвала вісім основних ознак того, що Лукашенко готується до прямого вступу у війну
  3. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  4. Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
  5. Якою буде погода у Львові та області завтра, 23 червня