На Львівщині у ДТП перекинувся автомобіль
У ДТП тілесні ушкодження отримали троє пасажирок Renault
Вчора, 17 серпня близько 6:20 на автодорозі Шептицький – Рава-Руська неподалік села Річки Львівського району сталася ДТП. Про це інформує поліція Львівщини.
24-річний житель Полтави не впорався з керуванням автомобілем Renault Megan – транспортний засіб виїхав на узбіччя та перекинувся. У ДТП тілесні ушкодження отримали троє пасажирок Renault – також мешканки Полтави віком 24, 40 та 45 років.
Слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Поліцейські встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
У ДТП на Львівщині загинув мотоцикліст
Внаслідок зіткнення чоловік отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події
На Яворівщині біля будинку утворилася яма діаметром 4 метри
Провалля виникло на території приватного господарства в селі Бердихів
На Львівщині пенсіонер пробив плече огорожею
За допомогою спеціальних інструментів рятувальники зрізали частину конструкції та вивільнили постраждалого.
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі