На Львівщині у ДТП постраждала жінка
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена у лікарню
Вчора, 22 серпня близько 14:20 у місті Бібрка Львівського району сталася ДТП. Про це повідомляє поліція Львівщини.
Водій автомобіля ВАЗ-21063, 30-річний житель міста Коломия Івано-Франківської області, здійснив наїзд на 62-річну місцеву мешканку, яка переходила проїзну частину.
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена у лікарню.
Слідчі відділення поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Поліцейські встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Барщівський
До останнього лікарі боролись, однак травми виявились несумісними з життям
У Львові у День Незалежності України вшанують пам'ять загиблих Героїв
Заплановані покладання квітів, запалення лампадок та проведення екуменічної панахиди на місцях поховань Героїв
Підтверджено загбель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Володимир служив навідником третього десантно-штурмового відділення 82-ої окремої десантно-штурмової бригади
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі