На Львівщині у пожежі сухостою згоріла жінка

Скільки ще жертв потрібно, щоб люди зрозуміли: вогонь не пробачає?

27 лютого в с. Нестаничі Шептицького району серед обгорілої трави було знайдено тіло 72 -річної жінки. Про це повідомила пресслужба ДСНС у Львівській області.

"Рідні вийшовши на подвір'я завмерли, адже там де ще вчора ходила бабуся, залишився лише попіл. Ми не знаємо, деталей трагедії, але знаємо напевно: вогонь забрав її життя", - йдеться у повідомленні.

Ця трагедія вкотре доводить: безконтрольне спалювання сухостою – це не просто шкода природі, це реальна загроза життю. Вогонь не розрізняє, чи це трава, чи людське життя. Він поширюється стрімко, залишаючи після себе лише біль і попіл.

Щороку в Україні десятки людей гинуть у подібних пожежах.

Хтось намагається загасити полум’я самотужки, хтось не встигає втекти, а хтось стає жертвою власної необачності. І все це через згубну звичку спалювати залишки сухої трави.

Читайте також: упродовж доби на Львівщині вирували 150 пожеж

Не паліть сухостій! Одна іскра – і можна втратити найдорожче.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

П
Пізнайко

І скільки випадків і все одно повторюють, вважаючи що можуть просто так контролювати поширення вогню.

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим