На Львівщині внаслідок ДТП сплахнув автомобіль: рух ускладнено (ФОТО/ВІДЕО)
Інший автомобіль у кюветі
У четвер вранці, 3 жовтня, на трасі "Львів-Радехів" трапилася дорожньо-транспортна пригода з участю двох транспортних засобів. Про це інформує "Варта-1".
Автопригода трапилася поблизу населеного пунту Гайок.
Зазначається, що внаслідок зіткнення, один з автомобілів загорівся, а інший - з'їхав у кювет.
На місці працюють надзвичайники та поліція Львівщини.
Також на даній ділянці присутнє ускладнення у русі транспорту.
Оновлено: за попередніми даними "Варти-1" з особистих джерел, водійка "Volkswagen" виїхала на смугу зустрічного руху та допустила зіткнення з автомобілем "Opel". Наразі відомо про трьох травмованих осіб.
Обставини встановлюються.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі
Так опустити ту водійку,яка виїхала на зустічну смугу у буг,щоб не робила біди не винним людям..