На Львівщині водій на смерть збив 87-річну жінку на пішохідному переході

Трагедія сталася увечері 3 жовтня у селі Бартатів. Пішохід померла на місці, обставини ДТП встановлює поліція.

У п'ятницю, 3 жовтня на дорозі у селі Бартатів сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода. Водій легкового автомобіля здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переході. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Інцидент трапився близько 20:16 години у селі Бартатів (Городоцька територіальна громада Львівського району).

Як попередньо встановлено, 39-річний мешканець Самбора, керуючи автомобілем «Dacia Lodgy», скоїв наїзд на 87-річну мешканку Львова. Жінка переходила проїзну частину дороги по пішохідному переході.

Внаслідок ДТП пішохід від отриманих травм померла на місці події.

Правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також