На Львівщині водій насмерть збив підлітка і втік з місця ДТП
Загинув 16-річний хлопець
Вчора, 1 листопада близько 1 години ночі на автодорозі «Золочів-Броди» у межах села Сасів, Золочівського району сталася ДТП.
Невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, скоїв наїзд на пішохода - 16-річного мешканця сусіднього села, та втік з місця події. Внаслідок наїзду хлопець отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці ДТП.
Вивчивши записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина» оперативники встановили, що наїзд на пішохода скоїв водій вантажного автомобіля Renault – мешканець Рівненської області віком 48 років.
Автомобіль, яким було скоєно наїзд, правоохоронці вилучили, вирішується питання щодо повідомлення водію про підозру у вчиненні злочину.
Слідчі Золочівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- Двох молодих воїнів-львів’ян проведуть завтра в останню земну дорогу у Львові
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
Коментарі
Нєхуй шастать в комендантську годину