На Львівщині водійка в'їхала у будинок (ФОТО)

27-річна мешканка одного з сіл Дрогобицького району, не впоралася з керуванням, виїхала за межі проїзної частини та в’їхала в житловий будинок

Вчора, 9 червня, близько 18.20, на вулиці 22 січня у Дрогобичі Львівської області. Про це інформує поліція Львівської області.

Водійка автомобіля Chevrolet Captiva, 27-річна мешканка одного з сіл Дрогобицького району, не впоралася з керуванням, виїхала за межі проїзної частини та в’їхала в житловий будинок.

У ДТП пасажир автомобіля, дворічний житель Дрогобицького району, отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні.

Слідчі Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Правоохоронці встановлюють обставини події.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині