На Львівщині врятували чоловіка, який потрапив у біду в нічному лісі катаючись на електробайку
Два кілометри крізь темряву в лісі — саме стільки довелося пройти, щоб доставити постраждалого до карети швидкої допомоги
Днями ввечері патрульні отримали повідомлення: чоловік катався на електробайку у лісі, впав і зламав ногу. Він устиг зателефонувати нам і повідомити, де приблизно перебуває, але невдовзі зв’язок обірвався, повідомили у Патрульній поліції Львівщини.
На його пошуки вирушили інспектори, які знайшли дорогу, якою міг заїхати постраждалий. Й дорогою зустріли його друзів, які теж шукали чоловіка.
Невдовзі поліцейські помітили світло ліхтарів і почули вигуки. Там уже працювали рятувальники гірської пошуково-рятувальної служби. Вони наклали на травмовану ногу іммобілізаційну пов’язку, після чого разом обережно почали виносити чоловіка з лісу.
Читайте також: У ДТП на Львівщині загинув неповнолітній мотоцикліст
«Два кілометри крізь темряву в лісі — саме стільки довелося пройти, щоб доставити його до карети швидкої допомоги. Медики ушпиталили потерпілого», зазначається у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
У Житомирі горів гуртожиток медінституту
Пожежа виникла в одній з кімнат п'ятиповерхового будинку. Четверо студентів-медиків отруїлися продуктами горіння
У Києві чоловік зламав щелепу жінці, яка зробила йому зауваження в магазині
23-річний киянин, який був напідпитку, жорстоко побив покупчиню в магазині. Йому загрожує до трьох років ув’язнення.
У Львові через ковпачок від ручки дитині довелося робити відкриту операцію на грудній клітці
Ковпачок був щільно вклинений у бронх 11-річного хлопчика, і дістати його ендоскопічно було неможливо, що змусило лікарів піти на відкриту торакотомію.
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- Нардепам доведеться обирати між парламентом та фронтом, - Зеленський
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
Коментарі